OCT 29

Jak założyć ogród?

W wyszukiwarce internetowej znajdziecie na pewno firmę, która w swojej ofercie ma zakładanie ogrodów.

Obojętne czy będzie to firma ogrodnicza z Warszawy czy innego miasta, zaprojektowanie ogrodu to nie łatwe zadanie, tym bardziej jeżeli macie dostęp do ogromnego terenu. 
Łatwiej na pewno profesjonalistom zagospodarować duży ogród, jednak również przy mniejszych terenach możecie poprosić o pomoc. Bardzo lubię takie ogrody, gdzie widać, że dosłownie wszystko ma swoje miejsce i widać, że wszystko jest zadbane. Sam, gdybym miał możliwość poprosiłbym o pomoc taką właśnie firmę, która na co dzień zajmuje się dokładnym planowaniem terenów.  
Jak założyć ogród, tak by był uporządkowany, a zarazem atrakcyjny? Najpierw pracownicy, których wynajmiemy do wykonania pracy, zapoznają się z terenem, który mają w całości do zaplanowania. Potem dochodzi do wykonania projektów, który będzie uwzględniał wszystkie sugestie klientów. Bowiem jedne osoby mogą chcieć mieć więcej kwiatów, inni będą woleli jakieś drzewka hodowlane a jeszcze inni będą dodatkowo chcieli hodować warzywa i owoce. 
Wszystkie te sugestie są wysłuchane i architekci według tego tworzą projekt, który jest następnie oddany klientowi do akceptacji. Potem ekipa wchodzi na teren ogrodu, gdzie wykonywane są wszystkie prace, które w efekcie końcowym dadzą najpiękniejszy teren, gdzie będzie chciało się odpoczywać. 
Wszystkie ścieżki będą wyznaczone, wyłożone pięknym kamieniem, trawa będzie rosła w wyznaczonym miejscu, kwiaty będą rozwijały się i pięknie pachniały. Oczywiście będą tam również piękne drzewa, które będzie trzeba nawozić. Na tym całym terenie znajdzie się również strefa relaksu z ławkami/krzesłami, stolikiem, gdzie będzie można wypić kawę oraz zjeść coś dobrego.
Wicej o projektowaniu ogrodw na stronie www.projektowanieogrodow.warszawa.pl

Fotorelacja

zakładanie ogrodów

jak założyć ogród

firma ogrodnicza z Warszawy

Kava Marta Strzelecka
Projektowanie i zakładanie ogrodów
ul. Zbiorowa 61/63
02-194 Warszawa
tel. 883 026 800
tel. 505 063 207
http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl
przedstawiciel@zielonyarchitekt.pl
biuro@zielonyarchitekt.com

http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl

Twój komentarz