OCT 29

Markizy, moskitiery, rolety
Opublikowany przez: Krzysztof | Tagi: dom, ogród, dekoracja wnętrz, rolety, moskitiery | Data: 2017-11-10

Markizy to osłona zewnętrzna nadająca świetny wygląd zamontowana w ogrodach jak i na balkonie.

Główną ich zaletą jest przede wszystkim to, że posiadają regulację wysięgu dzięki temu możemy regulować je według swoich potrzeb. Na obecnym rynku oprócz przeróżnych wzorów i kolorów wyróżnia się też takie, w których został zastosowany napęd ułatwiający rozwinięcie daszku, oraz takie w których dodatkowo zastosowano kasetę ochronną, która chroni markiz po zwinięciu przed słońcem i deszczem dzięki temu zachowuje on swój wygląd i nie odbarwia się. 
Przy obecnym zbycie tego produktu markizy tarasowe jak i balkonowe możemy nabyć w praktycznie każdym sklepie budowlanym oraz w wielu sklepach internetowych. Producenci oferują pełną opcje wyboru szerokości i długości produktów. Moskitiera znajduje zastosowanie szczególnie w okresie wiosennym i letnim ze względu na to, że wtedy na zewnątrz jest najwięcej owadów. To właśnie przed nimi moskitiery mają chronić nasze pomieszczenia. Producent moskitier szczególnie zadbał o to by siatka dopasowywała się w różne drzwi i okna by zapewnić wysoką szczelność tych miejsc. 
Siatki można zakupić w różnych wzorach i kolorach oraz różnych wymiarach. Jest ona szeroko dostępnym na rynku produktem i bez problemu można go zakupić w różnych sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Rolety wewnętrzne jak zewnętrzne zapewniają poczucie bezpieczeństwa i intymności, dzięki zacienieniu przez zasłonięte rolety nie widać co dzieje się wewnątrz pomieszczenia. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach zamieszkałych jak i komercyjnych. Rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne dostępne są w różnych wariantach funkcjonalności jak i kolorystycznych oraz podług użytego materiału do ich produkcji.
Źródło: http://www.mikola.pl

Fotorelacja

dom

ogród

dekoracja wnętrz

rolety

moskitiery

Mikola Teresa Zuchowicz

ul. Woronowicka 4
54-016 Wrocław
tel. 71 349 27 01
tel. 71 349 19 81
fax. 71 349 20 88

http://www.mikola.pl

Twój komentarz