OCT 29

Rodzaje tynków
Opublikowany przez: Grzegorz | Tagi: dom, wnętrze, tynk, docieplenie | Data: 2017-11-23

Większość z nas marzy o dużym domu z ogrodem pod miastem.

Gdy już się decydujemy na kupno działki i budowę, mamy w głowie ułożony obraz naszego wymarzonego domu. Rzadko wtedy myślimy o kolorze tynku, czy takich finalnych wykończeniach. 
Po prostu mamy w wyobraźni dom. Warto trochę wcześniej zainteresować się takimi terminami jak systemy dociepleń do tynków, by nie zostać zaskoczonym pod koniec budowy. Mowa tu nie tylko o zaskoczeniu finansowym, ale i wyborze. Dlatego lepiej wcześniej temu zagadnieniu więcej czasu. Nie każdy z nas wie, że wyróżniamy różne rodzaje tynków. A przecież chcemy mieć pięknie wykończony dom, prawda? Poczytajmy więc na stronie firmy becco i pooglądajmy tynki dekoracyjne.
Wśród nich znajdziemy pewnie również tynki mozaikowe, także jest na pewno w czym wybierać. Nie bójmy się feerii kolorów, czy nieoczywistych połączeń. Myślmy głównie o naszym guście, czy nam się dana kolorystyka podoba. Przecież to dla siebie robimy, a nie dla sąsiadów. Oni są najmniej ważni w tym względzie. Nadejdzie taki czas, że dom będzie gotowy do zamieszkania i będziemy mogli zająć się ogrodem. 
Tu dopiero mamy pole do popisu!
Wszystko zależy od tego, na jaką koncepcję się zdecydujemy. Możemy zasiać duży kawałek trawnika i tuje przy płocie. Ale istnieje też możliwość stworzenia ogrodu ozdobnego lub sadu z niewielkim choćby poletkiem warzywnym. Miło by było mieć kilka krzaczków własnych pomidorków, garść marchewki i rzodkiewek. 
Wiemy, że to zupełnie inna jakość, niż tych samych produktów z osiedlowych sklepów. Wszystko musimy przemyśleć i przegadać z naszymi partnerami, by nie kłócić się o najmniejsze szczegóły.

Fotorelacja

dom

wnętrze

tynk

docieplenie

Twój komentarz