OCT 29

Szybkie i dokładne pranie w Poznaniu
Opublikowany przez: Paulina | Tagi: odzież, ubrania, buty, pranie, czystość | Data: 2017-09-27

Schludna i świeża garderoba to podstawa dobrego wizerunku - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Nasza pralnia chemiczna w Poznaniu zadba o Twoje ulubione ubrania, kierując się najwyższymi standardami świadczenia usług. Usługi prania odzieży wykonujemy szybko, opierając się o najnowsze technologie i wysokiej jakości środki. Zapewniamy wysoki poziom obsługi klienta, traktując priorytetowo zarówno większe jak i drobniejsze zlecenia.
Każde z nich realizujemy na czas. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i praktyce, radzimy sobie skutecznie z najbardziej opornymi plamami i zabrudzeniami. Profesjonalnie czyścimy wymagające ubrania skórzane i impregnujemy je, aby dobrze służyły i długo zachowały ładny wygląd. Zajmujemy się czyszczeniem i praniem nie tylko garderoby, ale również tekstyliów domowych, takich jak dywany, firany, zasłony, obrusy, narzuty i inne.
Najlepszą rekomendacją dla profesjonalizmu naszych usług są zadowoleni klienci, którzy chętnie do nas powracają. Poza usługą prania, oferujemy także profesjonalne prasowanie, dzięki czemu oszczędzają Państwo swój czas i wysiłek a Wasze ubrania wyglądać będą jak spod igły. Nad przebiegiem realizacji zleceń sprawują pieczę fachowcy, którzy poszczycić się mogą długoletnim doświadczeniem. Poza obsługą klientów indywidualnych nasze pralnie w Poznaniu realizują usługi dla odbiorców instytucjonalnych i firm, na przykład hoteli, pensjonatów, restauracji, salonów mody ślubnej. Przy większych i regularnych zleceniach możliwa jest negocjacja cen i przygotowanie specjalnej oferty.
Więcej informacji o praniu odzieży na stronie: www

Fotorelacja

odzież

ubrania

buty

pranie

czystość

Twój komentarz